Siirry suoraan pääsisältöön
Takaisin
OUTLET
60%

Goodlife Low Sugar, 50 g, Chocolate Peanut Butter, kort datum Chocolate Peanut Butter

Goodlife
OUTLET
60%

0.78 €
Alin 30 päivän hinta 1.95 € (-60%) Norm.hinta 1.95 €
15.60 € / kg
Loppu varastosta

product.backinstock.successmessage Myydään 1 kpl pakkauksissa. Minimimäärä per tilaus: 1 kpl
Saat sähköpostitse ilmoituksen, kun tuotetta on taas varastossa.
Sulje
Haluatko ilmoituksen, kun tuote on taas saatavilla?
Keskeytä
!
Ikävä kyllä tämä tuote on loppu varastostamme.
Ilmainen toimitus yli 49 €
Ilmainen palautus
Hintatakuu


SKU #901952-05-KD.MASTER

Huom! Lyhyt päivämäärä 2025-10-31

Lue lisää

HUOM! LYHYT PÄIVÄMÄÄRÄ 2020-09-24! 

Goodlife Low Sugar Chocolate Peanut Butter - Mahtavan hyvänmakuinen proteiinipatukka, joka sisältää erittäin vähän sokeria. Välipalaksi, treenin jälkeen ja herkutteluun!

  • Runsaasti proteiinia ja ravintokuitua
  • Mausta riippuen enintään noin 2 g sokeria
  • Ei sisällä palmuöljyä
  • Todella hyvät makuvaihtoehdot!
  • Dark Chocolate Brownie -patukka on vähälaktoosinen (0,4%)

Jo vuosien ajan suosikin asemaa nauttinut Goodlife on nyt saanut uuden version perinteisen patukan rinnalle: esittelemme ylpeänä Goodlife Low Sugar -patukan!

Goodlife Low Sugar sisältää mausta riippuen enintään noin 2 g sokeria patukkaa kohden – herkullinen maku ei sen sijaan ole hävinnyt mihinkään, vaan olemme kehittäneet sitä entisestään. Low sugar - Big taste!

Goodlife Low Sugar on erinomainen välipala, proteiinin lähde palautumiseen sekä karkkipäivän herkku sinulle, joka haluat välttää liiallista sokerin saantia.

Käyttöohje: Nauti yksi patukka (50 g) kun tarvitset energia- ja proteiinilisän. Huom: liiallisella kulutuksella voi olla laksatiivisia vaikutuksia.

Tietoa: Tätä tuotetta ei tule käyttää vaihtoehtona monipuoliselle ruokavaliolle. Säilytettävä pienten lasten ulottumattomissa. Pidä mielessä monipuolisen ja tasapainoisen ruokavalion ja terveellisen elämäntyylin tärkeys. Tuote on tarkoitettu terveille, yli 18-vuotiaille henkilöille. Mikäli olet raskaana, imetät, kärsit jostakin sairaudesta tai olet lääkityksellä, tulisi sinun ottaa yhteyttä lääkäriin ennen kuin käytät tuotetta.